Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates
 

 

BOĞAZ’ DA LAZERLİ VEYA LAZERSİZ EVLİLİK TEKLİFİ ORGANİZASYONU

 

Teknede sürpriz lazerli evlilik teklifi, doğum günü ve diğer özel günleriniz için detaylı bilgi ve rezervasyon Gsm: 0533 472 85 78

Evlilik yolunda atılan ilk adım olan evlenme teklifi organizasyonunuz Lazerle Yatta Evlilik Teklifi ile özel bir sürprize dönüştürerek fark yaratması, gelin adayının hayatı boyunca unutamayacağı mutlu bir anıya sahip olmasını sağlar. Sizde hayatınızın en özel anlarından biri olan evlenme teklifini lüks yatımız EVORA 2 ' de en sıra dışı, en romantik, en doğal ve unutulmaz şekilde İstanbul Boğaz Manzarası eşliğinde yapmaya ne dersiniz ?

İstanbul Boğaz’ ının muhteşem manzarası eşliğinde dilediğiniz gün ve saatte sadece size özel profesyonel ekibimiz tarafından, ince düşünülmüş, en romantik ve iz bırakan evlilik teklifi organizasyonlarınızı EVORA 2 isimli lüks yatımızda herhangi bir aksaklık yaşamadan gerçekleştiriyoruz…

Evora Yat Tekne Organizasyon Ailesi olarak amacımız organizasyonlar sonrasında yüzünüzde koskocaman bir tebessümle hatırlayacağınız çok özel sürprizleri profesyonel bir hizmet anlayışı ile size sunmuş olmak…

Aşağıda detayları yazılı olan Boğaz ‘ da Lazerle Lazerli Evlenme Teklifi paketlerimiz ile dilerseniz yatta sürpriz evlenme teklifi organizasyonlarının yanı sıra harika bir boğaz turu ile yatta sürpriz yıldönümü kutlamaları, doğum günü kutlamaları, bekarlığa veda partileri, yıldönümü kutlaması gibi özel günlerinizi de planlayabilirsiniz…
 

** YATTA LAZERLE EVLENME TEKLİFİ /240 EURO  **

 

Boğaz' da Teknede Lazerli 1 Saat Koktey İkram Dahil Evlilik Teklifi Paket İçeriğimiz;

Güne özel aksesuarlar ve mumlar ile hazırlanmış masa eşliğinde

Meyve tabağı & çerez & cips & limitsiz meşrubat

20 metre boyunda EVORA  isimli Lüks yatımız ile 1 saat boğaz turu

Program başından sonuna kadar profesyonel fotoğraf çekimi ve teklif anı videosu

Belirlemiş olduğunuz şarkılardan oluşan müzik listesi yayını 

Teklif anında 2 adet volkan ışık gösterisi

Son derece güçlü lazer cihazı ile Boğaz Köprüsü altına Benimle Evlenir Misin ? teklif yazınızın yazılması
** YATTA LAZERLE EVLENME TEKLİFİ / 310 EURO ** 

 

Boğaz' da Teknede Lazerli 1.5 Saat Yemekli Evlilik Teklifi Paket İçeriğimiz;

Güne özel aksesuarlar ve mumlar ile hazırlanmış masa eşliğinde

6 çeşit meze * ara sıcak * mevsim meyve ve salatası * ana yemek olarak balık veya karışık ızgara tabağı

20 metre boyunda EVORA  isimli lüks motoryatımız ile 1.5 saat boğaz turu

Program başından sonuna kadar profesyonel fotoğraf çekimi ve teklif anı videosu

Belirlemiş olduğunuz şarkılardan oluşan müzik listesi yayını 

Teklif anında 2 adet volkan ışık gösterisi

Son derece güçlü lazer cihazı ile Boğaz Köprüsü altına Benimle Evlenir Misin ? teklif yazınızın yazılması


** KIZ KULESİ ÖNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ ORGANİZASYONU **

Aşkın ve sevdanın simgesi olarak nice şaire, ressama, yazara, müzisyene, yönetmene, fotoğrafçıya ilham kaynağı olan binlerce yıllık hikayesi bulunan Kız Kulesi' nde sizde unutulmaz romantik bir evlilik teklifi yapmak istemez misiniz ? Teknede Evlilik teklifleri, yatta yıldönümü kutlamaları, teknede doğum günü organizasyonları için sadece size özel yatta romantik bir akşam yemeği ile yatta Kız Kulesi Kulesi önünde kutlayabiliriz, tüm detaylar ve fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişimde olunuz...  Fiyatlar için diğer sitemize https://evorayat.com/paketler/yatta-evlenme-teklifi/ göz atabilirsiniz.
** İSTANBUL YATTA EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONUMUZUN İÇERİĞİ **

 

** Organizasyonumuz teknemizin bağlı bulunduğu Kuruçeşme Marina veya Boğaz’ da rezervasyonunuzun bulunduğu Otel –Restaurant’ dan VIP yatımıza gelmeniz ile başlamaktadır. Size özel hazırlanmış renkli taşlar & mum ışıkları & şamdanlar ile dekore edilmiş bir masa eşliğinde romantik bir akşam yemeği & kokteyl sizi beklemekte olup önceden belirlemiş olduğunuz şarkılar fonda veya keman resitali eşliğinde müzik dinletisi size eşlik etmektedir. Programımızda teknede lazerle evlilik teklifi gösteri sunumu varsa Boğaz Köprüsüne yaklaştığımızda sizi yatımızın ön kısmına davet ediyoruz ve teklif anında size özel şarkınız çalarken köprünün altında renkli lazer cihazımız ile önceden belirlenen ÖZEL MESAJINIZ sonrasında BENİMLE EVLENİR MİSİN ? yazıyoruz. Tüm Boğaz’ ın şahit olduğu bu teklif anınızda uzaktan kumandalı volkanlar eşliğinde evlilik teklifinizi gerçekleştiriyor ve turumuzu hareket noktamız da sonlandırıyoruz.

** Lazer gösteri sunumu yok ise 1 saat olan programlarda Ortaköy açıklarında 1.5 saat olan programlarda ise  Kız Kulesi’ ne gidiyoruz ve yatımızın ön kısmına sizi fotoğraf çekimi için davet ediyoruz, uzaktan kumandalı volkan ışık gösterisi ve  önceden belirlenen müzik eşliğinde teklifinizi gerçekleştiriyor ve turumuzu hareket noktamız da sonlandırıyoruz.

** Bütün gece boyunca profesyonel fotoğraf makinesi ile çekilen fotoğraf & kamera anlarınız tur bitiminde size mail yolu ile ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

** Yatın arka havuz kısmı şeffaf tenteler ile açılır kapatılır şekilde olup, soğuk havalarda webasto ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Havanın soğuk veya yağışlı olması teklif programınızı etkilememektedir.