Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

 

İSTANBUL BOĞAZ' IN DA YAZ KIŞ KESİNTİSİZ 12 AY HİZMET

SAATLİK VEYA GÜNLÜK ÖZEL YAT KİRALAMA İLE BOĞAZ TURU ORGANİZASYONU

İstanbul Boğaz' ın da lüks motoryatlar ile minimum 2 saatten başlayan özel Boğaz Turları

2 kişiden 20 kişiye kadar kapasitesi olan motoryatlarımız ile sizlerin istekleri doğrultusunda hangi saat diliminde isterseniz yemekli veya yemeksiz gündüz veya gece kiralık yat boğaz turu, yat kiralama ile ada turu, yüzme turu, yılbaşı kutlaması 2019, yatta mezuniyet yemekleri, yatta bekarlığa veda partileri, teknede doğum günü kutlamaları, yatta evlilik yıldönümü kutlaması, lazerli veya lazersiz yatta evlilik teklifleri gibi bir çok organizasyon planlayabilirsiniz.

Yaz aylarında güneşlenme güvertelerimizde yazın sıcak havasının tadını çıkarabileceğiniz gibi, gölgede kalmayı tercih eden misafirlerimiz için tasarlanmış üstü kapalı fly bridge de  oturabilir veya güneşlenebilirsiniz.

Kış aylarında ise tekne kiralama hizmetlerimize yatlarımızda kapalı mekan ve ısınma sistemi olduğu için rahatlıkla hizmet verebilmekteyiz. 

Ses sistemiz eğlence amaçlı dizayn edilmiştir. Cd- Usb – Aux kablo ile direkt ses sitemine bağlanarak istediğiniz şarkıları dinleme imkanına sahipsiniz. Ses sistemi ücretsiz olarak kullanıma sunulmakla birlikte canlı müzik talepleri olursa ekstra ücretler ödenmesi gerekecektir. Örneğin fasıl - keman resitali gibi...

Her dönemde ayrı ayrı güzellikte olan İstanbul’un cıvıl cıvıl atmosferinde ister birkaç saatlik, ister yarım günlük ya da tam günlük turlarımızla yat kiralama yaparak Boğaz turu yapabilirsiniz.

İstanbul’ u denizden selamlamak ve lüks yatlarımızın tekne kiralama fiyat bilgisini öğrenmek için mutlaka bizimle iletişime geçiniz…

GSM : 0533 472 85 78 

 

 BÜTÜN YAT TURLARIMIZ TEKNENİN KALKIŞ VE VARIŞ NOKTASINA GÖRE DÜZENLENMEKTE OLUP YATLARIMIZ KURUÇEŞME VE ARNAVUTKÖY MARİNA' DA BAĞLI BULUNMAKTADIR.

 

Sadece size özel ( kişiye özel ) motoryat kiralama ile sunulan hizmetlerimiz ;

Ø  Minimum 2 saatten başlayan yemekli veya yemeksiz boğaz turları

Ø  Yatta Kahvaltı ile boğaz turu

Ø  Gündüz veya akşam yemekli boğaz turları

Ø  09:30 & 18:30 saatleri arasında Adalar veya Poyrazköy Yüzme Turları

Ø  Özel Organizasyonlar ( Yatta Evlilik Teklifleri & Yatta Doğum Günü Kutlamaları & Yatta Bekarlığa Veda Partileri & Yatta Yıldönümü Kutlamaları & Yatta 14 Şubat Sevgililer Günü vs…) 

 2 SAAT BOĞAZ TURU

Misafirlerimizi Kabataş' tan alarak Dolmabahçe - Çırağan Sarayları, Ortaköy, Bebek, Rumeli Hisarı takiben FSM' yi geçtikten sonra Asya Yakası Kanlıca' ya geçip yalıları takiben Beylerbeyi Sarayı' na doğru ilerleyerek turumuzu sonlandırıyoruz. Eğer misafirlerimiz Kuruçeşme' den alınırsa Avrupa Yakası' n da Yeniköy açıklarına kadar ilerliyor Asya Yakası' n dan dönüşe geçerek turumuzu tamamlıyoruz.

4 SAAT BOĞAZ TURU

Misafirlerimizi belirlenen hareket noktasından alınarak turumuza başlıyoruz. Örneğin Örneğin Kabataş veya Beşiktaş’ tan hareket edip Dolmabahçe Sarayı – Çırağan Sarayı – Ortaköy Sahili, Bebek, Rumeli Hisarı, Yeniköy, Tarabya takiben Beykoz’ a geçiyoruz ve Anadolu Yakası yalılarını izleyerek Beylerbeyi veya Kuzguncuk’ tan misafirlerimizi almış olduğumuz hareket yerine geçiyor ve turumuzu sonlandırıyoruz.

Belirlenecek olan hareket noktasında misafirler bırakılarak tur sonlandırıyoruz.

TRANSFER TUR DETAYLARI:

Tekne Organizasyon olarak İstanbul trafiği vb aksamalara geçit vermek istemeyen misafirlerimiz için günün her saatinde boğazın her iki yakasındaki restaurantlara, Ataköy Marina - Boğaz Otellerine, eğlence mekanlarına, Adalara, dilerseniz yalılara transfer geçit hizmeti sunabilmekteyiz.

******