Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

İSTANBUL’ DA GÜNÜBİRLİK ADALAR VEYA POYRAZKÖY YÜZME TURLARI

Özel Yat Kiralama İle İstanbul' da Adalar Yüzme Turları; 

Sadece sizlere özel lüks yat kiralama yaparak günübirlik Evora 1 isimli yatımız ile maksimum 2 kişiden 15 kişiye kadar , Evora 2 isimli yatımız ile maksimum 2 kişinden 20 kişiye kadar Adalar veya Poyrazköy yüzme turu planlayabilirsiniz. Adalar’ da Büyük Ada veya Heybeli Ada’ da bulunan koylardan Çamlimanı veya Yörükali Plajı & Poyrazköy’ de Liman içinde veya Keçilik Koyunda yada sizinle birlikte belirlemiş olduğumuz koylardan herhangi birinde demirliyoruz ve denize girebiliyorsunuz…

Hareket Saatlerimiz; 

Gezi süremiz sabah 10:00’ da sizi konuşmuş olduğumuz hareket noktasından almamız ile başlar, akşam 18:00’ da aynı noktaya bırakılmanız ile sona ermektedir, tabi dilerseniz ekstra olacak şekilde süre uzatma da konuşarak yapabilirsiniz.

Hareket Noktalarımız; 

Yatlarımız Kuruçeşme * Arnavutköy’ de bağlı olup diğer hareket noktalarımız * Bebek * Kabataş * Çengelköy Kuleli Askeri Lise Önü * Beylerbeyi Polis Evi Yanı olmaktadır, farklı noktalardan alış ve bırakış için ayrıca planlama yapılabilir.

İkram Detayları; 

Sıcak içecekler ve su ikramımız olup, kahvaltı ve öğle yemeği ekstra olarak ücretlendirilmektedir.

Yatlarımızın Görsellerine ; 

http://www.kiralikteknefiyatlari.com/teknelerimiz.html web sitemizden göz atabilirsiniz.

Rezervasyon & Fiyat ; 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için Gsm: 0533 472 85 78 & 0533 726 85 17 numaralı telefonlarımızdan bilgi alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

# boğazdayüzmeturu # adalaryüzmeturu  #poyrazköyyüzmeturu # kiralikteknefiyatlari #özelyatkiralama