Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

partibanner

 BOĞAZDA LÜKS YATTA BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ 

İstanbul Boğaz’ ının en lüks motoryatları ile “ Yat Kiralama ile yaza merhaba partileri “ veya “ tekne kiralama ile doğum günü partileri “ veya teknede bekarlığa veda partileri başka özel gün kutlamaları için yatta parti süper bir fikir. İster kokteyl havasında ister akşam yemeği sonrasında hareketli müzikler eşliğinde muhteşem bir boğaz turu organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Yat Kiralama partilerinizin süresi ve programı tamamen sizin isteğinize göre düzenlenmektedir. Yatlarımızda disko ışıklandırma sistemi mevcut olup cd-usb bellek veya aux kablosu ile telefonunuzdan istediğiniz müziği dinleme imkanına sahipsiniz.

Haydi hemen Yatta Parti için bizimle iletişime geçiniz…

Yatta bekarlığa veda parti organizasyonu için minimum 2 saatten başlayan boğaz turları veya tüm gün yüzme turu olarak yatımızı kiralayarak farklı hizmetler ekleyebilirsiniz, örneğin;  size özel davetiye hazırlanması, el üstüne yapılan geçici dövmeler, bride yazılı taçlar, to bride yazılı kuşak, nedimeler için minik muzip hediyeler hazırlayabilir, özel ikramlar ile süslenmiş sade bir masa dizaynı yapabilirsiniz, ayrıca konsepte uygun balon süslemeler, ve bu özel gününüz için profesyonel foto çekim yaptırabilirsiniz,...

İSTANBUL YAT KİRALAMA HİZMETİ İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

·        Yat kiralama minimum süresi nedir ? Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir

·         İstediğim saatte tekne kiralayabilir miyim ? Yatların müsaitlik durumuna göre hangi saatte başlamak isterseniz o doğrultuda rezervasyon yapılır.

·         Tekneye dışarıdan yiyecek içecek getirebilir miyim ? Tabi ki, menü hizmeti almadan kiralama yapabilir , kendi ikramlarınızı yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda catering hizmet bedeli ( mutfak malzemelerinin kullanımını * servis yardımı ) alınmaktadır.

·         Ses sistemi var mı ? Tabi ki, dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilir yada cep telefonunuzdan bluetooth ve aux girişi ile istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

·         Süsleme yapıyor musunuz ? Profesyonel masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Yada kendiniz de süslemeyi yatın rezervasyon uygunluğuna göre süsleme yapabilirsiniz.

·         Bizleri nereden alış bırakış yapıyorsunuz ? Yatlarımızın bağlı bulunduğu Kuruçeşme Marina * Arnavutköy veya Asya Yakası Çengelköy Kuleli Askeri Lise önü alış bırakış yapıyoruz, farklı noktalar için ekstra ücretler alınmaktadır.

·        Yat Kiralama hizmeti ile boğaz turu anında nereleri gezdiriyorsunuz ? Kiralama süresine bağlı olacak şekilde Asya ve Avrupa Yakası komple geziyorsunuz.

·         Yatı önceden görebilir miyim ? Tabi ki

·         Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi ? Belirtilen ücretlere Kaptan ve yakıt ücretleri dahil olup ekstra bir bir ücret ödenmez

·         Ne zaman rezervasyon yapmalıyım ? Mümkün olan en kısa süre içinde! Rezervasyon yoğunluğundan ötürü özellikle hafta sonları .. Bu sebeple beğendiğiniz yatı müsait durumda bulmak ve rezervasyon yapmak için mümkün olan en kısa zamanda rezerve etmeniz gerekiyor.

·         Rezervasyon için ne yapmalıyım ? Kesin konfirme için toplam bedelin yarısı kadar ön ödeme gönderilmeniz gerekmektedir. Kaparo ücretini almadan rezervasyon işlemi yapamıyoruz.

Kredi kartıyla ödeyebilir miyim ? Kredi kartı ödemelerimizde geçerli olup rezervasyon bölümünden bilgi almanız gerekmektedir.

Rezervasyon için 0533 472 85 78 veya 0533 726 85 17 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.