Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates
 

 mezuniyetbanner

 

    Boğaz ‘ da her türlü yat kiralama, düğün, nişan, kına, sünnet organizasyonları, kurumsal şirket yemekleri, bayi-lansman yemekleri, davet organizasyonlarınız için 2 kişiden 300 kişiye kadar kiralık yatlar ve Yüzer Restaurant’ larımız ile hizmetinizdeyiz…

    Yüzer restaurant  tekneleri ile ziyafet düzeninde 300 misafir kapasite ile yemekli organizasyonlara cevap verebilmekteyiz. Alt katında kapalı salonu, üstte ise açık olan kısmı bulunmaktadır. Kapalı salonu geniş camları ile boğazın güzelliklerinin seyredilmesine olanak verir ve salonda misafirlerin talebine göre açık büfe veya masa düzeni ile set menü olarak servis imkanı vardır. Açık olan üst katlarında misafirler tekne turuna  hoş geldiniz kokteyli ile başlayıp , tatlı ve meyve servisi eşliğinde dans edip eğlenebilir ve turumuzu tamamlayabiliriz.Yüzer restaurant teknelerimiz ile mezuniyet partisi, düğün, nişan, kına organizasyonu, kahvaltı organizasyonları ve iş dünyasının gerçekleştireceği şirket yemekleri & basın toplantıları, v.b. etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. bir kutlama düşünüyorsanız EVORA YAT ile istediğiniz ambiyansı kolayca yakalayabilirsiniz.

 

 >>PROGRAM :

    Misafirlerimizi belirlenen hareket noktasından alarak turumuza başlıyoruz. Örneğin Kabataş veya Beşiktaş’ tan hareket edip Dolmabahçe Sarayı – Çırağan Sarayı – Ortaköy Sahili, Bebek ve Rumeli Hisarını takiben Paşabahçe Beykoz’ a kadar gidiyoruz.

    Yemek servisinden sonra bir süre dinleniyor sonrasında demir alarak tekrardan Anadolu Yakası’ nı takiben yalıları izleyerek Kuzguncuk’ tan misafirlerimizi almış olduğumuz hareket yerine geçiyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Yüzer Restaurant teknelerimiz ile tur programlarımız akşam 19:30 / 20:00 saatler itibari ile başlar ve 4 saat sonunda bitirilir.aksesuarlar ve mumlar ile hazırlanmış masa eşliğinde

 

 

>>MÜZİK :

    Tur esnasında DJ eşliğinde müzik dinletisi sunulmakla birlikte, isteğe göre canlı müzik & oryantal – dans show yapılabilir, teknelerimizin anlaşmalı olduğu müzik grupları ile çalışılmaktadır. 

    Talebe göre kendi tesisatlarını temin ederek yada tekne tesisatları kiralayarak dışarıdan müzik grupları gelebilir…

 

 

>>DEKORASYON :

    Sitemizde görseller de görmüş olduğunuz masa sandalye süsleme standart olup ayrıca masa-sandalye giydirmesi, çiçek süsleme,nikah masası aranjmanları ekstra talebe göre yapılabilmektedir.

 

 

>>PASTA VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ

    İsterseniz bizden alabilir veya kendiniz temin edebilirsiniz…

 

    Foto ve Video çekimleri için tur öncesi talep geçmeniz halinde profesyonel ekip teknede hazır bulundurulacaktır.